ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
 איי נאפה
 לימסול
 פאפוס
 מלון Avlida
 מלון Venus Beach
 מלון Azia Blue
צור קשר
נופשים >> קפריסין >> פאפוס

פאפוס

קפריסין


Booking.com

פאפוס היא העיר הקטנה ביותר מבין ערים תיירותיות בקפריסין אך בעיר תיירים יכולים למצוא מגוון רחב של אטרקציות נהדרות ובתי מלון טובים, בעיר יש תיירים בכל עונות השנה ולמרות גודלה היא נחשבת לעיר תיירות מרכזית בקפריסין כולה, נופש בפאפוס כמשפחה יכול להיות מרתק כי העיר מציעה הרבה פעילויות מיוחדות לילדים.
העיר מחולקת לשניים, פאפוס החדשה ופאפוס הישנה ועל פי המיתולוגיה היוונית היא נחשבת לעיר הולדתה של אפרודיטה, אלת האהבה והיופי, המסורת מספרת שהיא הגיחה מהים וניתן לבקר בסלע אפרודיטה- המקום בו נולדה אפרודיטה על פי המיתולוגיה.
בעיר החדשה יש רחובות יפיפיים ומסעדות נהדרות עם מאכלים מכל העולם, בעיר הישנה (העיר התחתית) יש את מירב האטרקציות שיש לעיר להציע, בתקופה היוונית רומית העתיקה פאפוס הייתה בירת האי ובעיר משומר עדיין ארמון המושל ובו יש פסיפסים ייחודיים וגדולים והוא מהווה מוקד תיירותי מבוקש.
אטרקציות בפאפוס יש בלי סוף אך כדאי במיוחד לבקר באירוע מיוחד שנקרא פסטיבל השיטפונות, זהו פסטיבל שמציין את הסיפור של תיבת נוח, כל העיר מתמלאת מופעי מוזיקה עממית, ירידים ייחודיים, ריקודים ותחרויות ספורט בנמל.
לאנשים שאוהבים ארכיאולוגיה פאפוס היא כמו מכרה זהב, ביקור בפארק הארכיאולוגי נותן נקודת מבט רחבה על התרבות העתיקה של העיר, במקום יש גם מרכז מבקרים בו ניתנים הסברים מפורטים על האתרים והתרבויות השונות שחיו בה לאורך השנים.
יש הרבה בתי מלון בפאפוס אך אלה שקרובים לים הם המבוקשים ביותר, יש גם בתי מלון במרחק קצר במיוחד מהים והם מציעים ספורט ימי מגוון לקהל הצעיר.
השוק העתיק הוא מקום נהדר נוסף לאוהבי ארכיאולוגיה ומקום נוסף שכדאי לבקר בו הוא המוזיאון האתנוגרפי, זהו מוזיאון יוצא דופן שחובה לבקר בו, זהו בעצם בית עתיק שהפך למוזיאון ובו בעצם נחשפים חייהם של תזאוס ודיוניסוס, במקום ניתן לקבל הצצה קלה אל החיים הכפריים הקפריסאים העתיקים, במוזיאון יש מטבעות וחדר שינה, רהיטים, קרמיקה ועוד.
אם אתם נמצאים עם ילדים בפאפוס כדאי לכם לבקר בפארק הציפורים, זהו פארק גדול בו ניתן להתרשם מזנים רבי של ציפורים יפיפיות, בגנם העירוניים תוכלו ליהנות מפיקניק משפחתי שקט.
חיי הלילה בעיר פאפוס הם מגוונים במיוחד, יש מועדוני לילה שמנגנים מוזיקה יוונית עדכנית וישנה ושם ניתן ליהנות מהאווירה המקומית האותנטית, יש מועדוני לילה שמנגנים מוזיקה בין לאומית, שנות ה- 70 ועוד.
מזג אוויר בפאפוס, קפריסין
פרטים נוספים

מפה של פאפוס, קפריסין:הוספת תגובה לגבי פאפוס - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק