ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
 איי נאפה
 לימסול
 פאפוס
צור קשר
נופשים >> קפריסין

קפריסין


Booking.com

קפריסין הוא אי בים התיכון אליו מגיעים מדי שנה תיירים רבים מכל העולם, נופש בקפריסין יכול להיות מגוון או מאוד נקודתי, ידוע כי באי יש אתרי ארכיאולוגיה רבים ומגוונים מהתקופה היוונית, אתרי סקי נהדרים בחורף בטורדוס וחופי הים המדהימים בכל שאר עונות השנה, אתרי הארכיאולוגיה לא משמעותיים מבחינת שום דת ולכן הם לא יעד תיירותי מועדף אלא רק לאנשים שעוסקים בתחום.
קפריסין מחולקת לשני חלקים, החלק היווני והחלק הטורקי, בגלל חוסר התקדמות במו"מ ואי יכולת להגיע להסכמה הדבר נשאר כך שנים רבות ואף עד היום, החלק הטורקי מוכר רק על ידי ממשלת טורקיה ולא חלים בו חוק האו"ם, החלק היווני מוכר על ידי האו"ם וכל מדינות האיחוד האירופאי אך לא על ידי טורקיה.
בקפריסין יש בתי הבראה ונופש רבים וידוע כי חלק מהתיירות היא מעולם החתונות, מאות זוגות תיירים ישראלים מגיעים לקפריסין כדי להתחתן אחרי שנתקלו בקשיים להתחתן בארץ או לא היו מעוניינים להתחתן דרך הרבנות, רוב התיירים בקפריסין הם תיירים בריטים, בימי הקיץ, האביב והסתיו חופי הים גדושים בתיירים מאירופה שבאים ליהנות מהשמש החמימה.
קפריסין היא מדינה הררית ברובה כשההר הגבוה ביותר- אולימפוס מגיע לגובה של 1,952 מטרים, מבחינה ארגונית קפריסין מחולקת לשש מחוזות עיקריים ולכל מחוז יש עיר עיקרית וגדולה.
בקפריסין יש הרבה שטחי מרעה, יערות וחורש טבעי, מזג האוויר הוא ים תיכוני, זאת אומרת שהקיץ חם ובחורף יורדים גשמים רבים.
אתרי תיירות מבוקשים בקפריסין הם פאפוס, זוהי העיר בה נטען כי האלה אפרודיטה נולדה, יש עיר עתיקה ועיר חדשה, בעיר העתיקה ניתן להתרשם מעתיקות נהדרות של מבנים, כנסיות, פסיפסים ופסלים מהתקופה היוונית.
בתי מלון בקפריסין נחשבים למלונות לצעירים ומשפחות, משהו בסגנון אילת שלנו, עם זאת ניתן למצוא בתי מלון ברמה הגבוהה ביותר.
אטרקציות בקפריסין ניתן למצוא בכל עריי החוף המרכזיות, איי נאפה למשל זו עיר תיירותית במיוחד, זה אזור בו יש הרבה מועדוני לילה, פאבים ובארים וחיי לילה תוססים, באזור יש בתי מלון ואכסניות זולים וחופים נקיים וגדולים, המקום מתאים בעיקר לקהל של צעירים.
החלק היווני של קפריסין נחשב למפותח יותר מבחינה תיירותית אך בצד הטורקי בלבד ניתן למצוא בתי קזינו ועל כן הרבה תיירים מעדיפים לנפוש דווקא בצד הטורקי.
מזג אוויר באיי נאפה, קפריסין
פרטים נוספים

מפה של קפריסין:הוספת תגובה לגבי קפריסין - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק