ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 ניס
 פריז
 שטרסבורג
 מלון Chateau De L'ile
 מלון Regent Petite France
 מלון Atelys
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> צרפת >> שטרסבורג

שטרסבורג

צרפת


Booking.com

העיר שטרסבורג ממוקמת במזרח צרפת לא הרחק מן הגבול עם גרמניה. שטרסבורג היא בירת מחוז אלזס הנמצא בצפון מזרח צרפת. העיר משלבת בנופיה את הישן והחדש, מצד אחד צרפת המודרנית, המתקדמת של המאה הנוכחית ומצד שני העיר העתיקה שנשתמרה בצורה כמעט מושלמת ומציגה בתים ומבנים מן המאות ה 16 ו ה 17.
 
מקור השם שטרסבוג הוא מהשפה הגרמנית ופירושו "מבצר דרכים", בעת העתיקה הייתה העיר כצומת דרכים לנתיבי הסחר בין מדינות אירופה.
 
חבל אלסז בו שוכנת העיר מפורסם בעיקר בזכות דרך היין המפורסמת, נתיב עתיק יומין בעובר בין כרמים ויקבים בכפרים ציוריים וכמובן מאפר לחובבי היין לערוך סיור ביקב ולטעום את התוצרת הטעימה והמשכרת. כל מדריך טיולים יגיד לכם שהמקום הטוב ביותר להתחיל בו את סיור היין הוא בשטרסבורג.
 
שטרסבורג מציעה לתייר המזדמן שפע של פעילויות וחוויות, תוכלו לצאת לטיול בעיר העתיקה, להתרשם מן המבנים שנשתמרו עד היום, האדריכלות הגותית מאפיינת מאוד את העיר העתיקה, טיול קצר ברחבי העיר יחשוף אתכם לנפלאות היצירה הגותית עם מגוון שונה ומיוחד של מבנים כמו קתדרלת שטרסבורג המפורסמת והמדהימה שנבנתה במאה ה - 16.  חובבי התרבות שביניכם יוכלו להנות מהתיאטרון הלאומי של שטרסבורג, מהאופרה הלאומית (Opéra national du Rhin), Parc de l'Orangerie פארק מדהים מלא אגמים, צמחיה ומבנים עתיקים ומרתקים, רובע "צרת הקטנה", מוזיאונים ועוד.
 
בשטרסבורג ישנן ארבע אוניברסיטאות: אוניברסיטת מרק בלוך, אוניברסיטת לואי פסטר ,אוניברסיטת רוברט שומן ואוניברסיטת החלל הלאומית. מטבע הדברים העיר מאוכלסת על ידי סטודנטים וצעירים רבים מה שהופך את העיר לתוססת וחיה.
 
אם נמאס לכם לטייל בפארקים ובמוזיאונים תוכלו לשבת ולנוח בבתי הקפה ולהנות ומארוחות נפלאות מבית המטבח הצרפתי.
מזג אוויר בשטרסבורג, צרפת
פרטים נוספים

מפה של שטרסבורג, צרפת:הוספת תגובה לגבי שטרסבורג - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק