ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 אילת
 חיפה
 מלון הר הכרמל
 מלון מרידיאן חיפה
 מלון דן כרמל
 טבריה
 ים המלח
 ירושלים
 תל אביב
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> ישראל >> חיפה

חיפה

ישראל


Booking.com

חיפה היא עיר נמל בצפון הארץ והיא שלישית בגודלה בין ערי ישראל.

חיפה משתרעת על פני מישור החוף, הר הכרמל ומפרץ חיפה, היא נחשבת לעיר פעילה ומגוונת במיוחד וזאת משום שחיים בה זה לצד זה כמה עדות.

 

נופש בחיפה יכול להיות חוויה מעשירה וקסומה, בעיר אתרים תיירותיים רבים בהם מבקרים אלפי תיירים מהארץ והעולם בכל שנה, בחיפה תוכלו ליהנות ממוזיאונים רבים כמו המוזיאון לאמנות יפנית או המוזיאון הימי הלאומי, מוזיאון הכט לארכיאולוגיה של ארצות הים התיכון והמוזיאון לטבע בו המון פוחלצים, יש גם את מוזיאון בית אבא חושי והמוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל.

העיר חיפה ידועה כעיר ירוקה בה גנים רבים ומפוארים, המפורסם שבהם הוא הגן הבהאי, הוא נחשב פעמים רבות כסמלה של חיפה אך אין הוא גן ציבורי, גנים נוספים הם גן הפסלים שמשמש גם כגן תצפית לנמל חיפה, גן האם בו המון מדשאות ודוכני מזון, בגן האם נמצא גם גן החיות והמכון הביולוגי של חיפה בו גם יש מוזיאון פרהיסטורי.

 

בתחום העיר ניתן ליהנות מפארקים רבים ומאתרי טבע כמו נחל הדורים שנמצא בוואדי גדול וסביב המון עצי אורנים ואלונים, פארק הכרמל שנמצא בחלקה הדרומי של העיר ובו מגוון עשיר של תופעות גיאולוגיות וממצאים פרהיסטוריים.

 

אטרקציות בחיפה שתמיד מושכות הרבה תיירים הם הקניונים הגדולים והמפוארים, קניון חיפה המפורסם על חוף הים בו כל הרשתות המובילות בישראל, קניון נוסף הוא הגרנד קניון שממוקם בשכונת נווה שאנן, הוא ממוקם בצמוד לנחל ומכל קומה ניתן להשקיף על הנוף מחלונות ענק.

 

עוד אטרקציות בחיפה שמושכות קהל רחב הם השכונות הרבות והמגוונות, בשכונת קריית אליעזר שנוסדה על ידי עולים מיוון ורומניה שעבדו בנמל, בשכונה נמצא אצטדיון קריית אליעזר שמשרת את מועדוני הכדורגל מכבי חיפה והפועל חיפה, מוזיאון ההפעלה וחיל הים נמצא גם כן בשכונה ובסמוך לו נמצאת מערת אליהו שמשמשת כאתר צליינות לשלושת הדתות.

 

בתי מלון בחיפה ידועים באותנטיות שלהם ובסגנונות הרבים של העיצוב והקונספט הכללי, ניתן למצוא בתי מלון יוקרתיים וכפרי נופש קרוב לים, כמו כן יש מלונות בוטיק באמצע העיר.

מזג אוויר בחיפה, ישראל
פרטים נוספים

מפה של חיפה, ישראל:הוספת תגובה לגבי חיפה - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק