ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 אורלנדו
 וושינגטון
 ניו יורק
 סנטרל פארק
 מוזיאון גוגנהיים
 פסל החרות
 טיסות לניו יורק
 טיסה לחופשה משפחתית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> ארצות הברית >> ניו יורק

ניו יורק

ארצות הברית


Booking.com

ניו יורק היא העיר המאוכלסת ביותר בארה"ב, היא נמצאת בדרום מדינת ניו יורק ושוכנת לחופו של נהר ההדסון.
 
העיר הוקמה בשנת 1625 ואז הפכה לאחת הערים הגדולות והמשפיעות ביותר בתרבות המערב המודרנית, העיר מחולקת לחמישה מחוזות מרכזיים: ברוקלין, ברונקס, מנהטן, קווינס וסטטן איילנד.
 
אחד מסמליה של העיר הוא פסל החירות אשר ניתן לארצות הברית במתנה על ידי הצרפתים בשנת 1886 והוכר כאנדרטה לאומית בשנת 1984. הפסל מושך אליו מבקרים רבים בכול שנה והוא אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בעיר.
 
העיר ניו יורק מציע לתייר המזדמן שפע של אתרי תיירות מגוונים ביניהם: כיכר הטימס, פסל החירות, בניין האו"ם, בניין האמפייר סטייט, מספר עצום של מוזיאונים (האי אליס, הגוגנהיים, קולנוע, היסטוריה ותרבות), פארקים וגנים בוטניים, כנסיות עתיקות ומרהיבות ועוד מאות מקומות.
אם אתם מגיעים לניו יורק למשך זמן קצר מומלץ לטייל בשדרה החמישית, שדרה זו היא ציר תנועה ראשי במנהטן, לאורף השדרה תוכלו למצוא: מסעדות, חנויות, מוזיאונים
 
אם אתם מתכוונים לטייל בניו יורק מומלץ לתכנן מראש את הטיול, העיר מציעה אלפי אפשרויות שונות ומגוונות, כדאי להגיע מוכנים על מנת לא לבזבז זמן יקר ולנצל עד תום את הזמן שלכם בעיר ניו יורק.
 
ההתמצאות בעיר פשוטה מאוד, העיר בנויה כשתי וערב של רחובות ושדרות (לדוגמא מרכז כיכר טיימס נמצא במפגש רחוב ברודווי ורחוב 42)  מבנה ייחודי ומסודר זה מאפשר התמצאות קלה גם לתייר הכי חדש בעיר.
 
התחבורה נוחה מאוד וזמינה, תוכלו תמיד לתפוס את אחת המוניות הצהובות המפורסמות של העיר או לנסוע ברכבת התחתית אשר מגיעה לכול מקום (פשוט וזול יותר).
 
מומלץ הגיע לניו יורק בתקופת האביב (חודשים מרץ עד יוני) או בסתיו (ספטמבר עד נובמבר), בתקופות אלו מזג האוויר נוח מאוד, המחירים לא גבוהים מדי ותוכלו למצוא שפע אטרקציות כגון: מופעים, פסטיבלים ואירועים נוספים.
 
כדי להימנע מביקור בתקופת החורף (ינואר עד מרץ), ניו יורק קפואה בחורף וממש לא נעים להסתובב בחוץ כאשר שורר בחוץ קור של כמה מעלות מתחת לאפס.
מזג אוויר בניו יורק, ארצות הברית
פרטים נוספים

מפה של ניו יורק, ארצות הברית:הוספת תגובה לגבי ניו יורק - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק