ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 אורלנדו
 וושינגטון
 מוזיאון הריגול
 מלון Omni Shoreham
 מלון Hilton Grand Inn
 המול
 ניו יורק
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> ארצות הברית >> וושינגטון >> מוזיאון הריגול

מוזיאון הריגול

וושינגטון, ארצות הברית


Booking.com

מי מאיתנו לא חלם להיות מרגל או סוכן חשאי בשירות המדינה ? רבים מאיתנו גדלו על סדרת הסרטים של ג'ימס בונד אשר חיה וקיימת עד היום, כולנו שמענו סיפורים מרתקים על מרגלים ישראלים כמו אלי כהן ווולפגנג לוץ.
 
העולם המרתק של הסוכנים החשאיים ועולם הריגול נפתח לקהל הרחב בוושינגטון הבירה, מוזיאון הריגול - International Spy Museum נחנך בשנת 2002 וחושף שורה של אביזרים, שיטות קידוד ודרכי פעולה של סוכנים חשאיים מה CIA וה KGB.
 
במוזיאון מאות מוצגים שנאספו מתקופת מלחמת העולם השנייה והמלחמה הקרה, תוכלו להתבונן בציוד מתוחכם אשר נועד לביצוע התנקשויות בברית המועצות לשעבר כגון: המטריה הקטלנית (מטריה אשר בקצה שלה יש מחט עם רעל) או השפתון הקטלני הידוע בכינויו "נשיקת מוות" (שפתון זה היה אקדח זעיר עם קליע אחד).
 
מיצג מכשירי האזנה זעירים (BUG) ומכשירי מעקב מאפשר לכם להציץ ולהבין את שיטות הפעולה של המרגלים, חלק מהתחנות הן אינטראקטיביות ומאפשרות לכם לבחון את הידע שצברתם במהלך הסיור. המוזיאון מקיים פעילויות לילדים ומאפשר להם להיות מרגלים ליום אחד, בתוכנית: פענוח קודים, סדנת תחפושות מדע וריגול ואיך לא פטנטים.
 
תחנה פופולארית מאוד במוזיאון היא "מבצע ריגול" מדובר אטרקציה לא תערוכה אשר נותנת לקהל אפשרות לחוות ולחוש את חייו הסוערים של המרגל באמצעות פעילות חיה של המבקרים באתרים מיוחדים, פענוח קודים וסיסמאות, מבחן פוליגרף ועוד המון פעילויות נוספות.
אורך הפעילות כשעה והיא מתאימה לגילאי 12 ומעלה.
 
לצד תערוכת הפטנטים קיימת שורה של מייצגים אור קוליים המשחזרים פעולות של השירות החשאי, ראיונות מוקלטים ווידויים חושפניים של מרגלי עבר שפעלו בגבולות מדינות אויב.
 
איך אפשר ללא הפטנטים מסרטי המרגלים של הוליווד, המוזיאון מציג תערוכה של פטנטים מסרטי ג'ימס בונד, בין האביזרים השונים ניתן לראות ערכת הסילון מהסרט "גולדפינגר" ומכונית האשטון מרטין המפורסמת.
 
המוזיאון פתוח כול השנה מלבד ערבי חג שעות הפתיחה הן 9:00-19:00.
משך הביקור הממוצע כשעתיים וחצי.
מחיר כרטיסים:
מבוגר - 18$
ילד - 15$ (ילדים עד גיל 5 נכנסים חינם)
 
 
בילוי נעים.

מזג אוויר בוושינגטון, ארצות הברית
פרטים נוספים
כתובת : International Spy Museum, F Street Northwest, Washington, DC, United States
כתובת אתר : http://www.spymuseum.org//
מה השעה בוושינגטון ?  07:28

מפה של מוזיאון הריגול, וושינגטון, ארצות הברית:הוספת תגובה לגבי מוזיאון הריגול - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק