ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 אורלנדו
 וושינגטון
 מוזיאון הריגול
 מלון Omni Shoreham
 מלון Hilton Grand Inn
 המול
 ניו יורק
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> ארצות הברית >> וושינגטון

וושינגטון

ארצות הברית


Booking.com

וושינגטון הבירה או וושינגטון DC היא עיר הבירה של ארה"ב , היא הוקמה בשנת 1790 בין מדינת וירג'יניה למדינת מרילנד. העיר נקראה על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הברית ג'ורג' וושינגטון. עיר הבירה מרכזת מרבית משרדי הממשלה, שלושת רשויות השלטון, הבנק העולמי וקרן המטבע הבינלאומית.
 
וושינגטון הבירה היא יעד מועדף לתיירים מכול העולם, אפשר להספיק ולבקר ברוב האתרים המומלצים שלה במספר ימים, ניתן אף לערוך סיור מודרך באוטובוס אשר עובר בכול האנדרטאות (מומלץ אם אין לכם יותר מדי זמן).
 
וושינגטון מרכזת עשרות אתרים ואנדרטאות בעלי חשיבות היסטורית לארצות הברית ותושביה ומאפשרת לתיירים מכול העולם להגיע ולהתרשם ממקומות כמו הבית הלבן והאנדרטאות השונות.
 
מוזיאונים רבים בעיר משתייכים למוסד הסמית'סוניאן ומאפשרים כניסה חינם לקהל הרחב, להלן רשימת המוזיאונים:
גלריית ארתור מ. סקלר, מוזיאון אנקוסטיה (מוזיאון המוקדש לתרבות אמריקאים אפריקאים), גלריית פריר (אומנות מן המזרח), מוזיאון האוויר והחלל הלאומי, מוזיאון הירשהורן, המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקנית, מוזיאון האינדיאנים הלאומי, המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע והמוזיאון לאמנות אמריקאית.
 
מלבדם קיימים מוזיאונים נוספים ומומלצים מאוד לביקור(כרוך בתשלום) :
  1. מוזיאון קורקורן - מוזיאון המכיל אוסף אומנות פרטי מהגדולים בארה"ב.
  2. מוזיאון השואה האמריקאי.
  3. מוזיאון הריגול הלאומי.
 
מרבית האתרים והמוזיאונים נמצאים ב"מול" המפורסם של וושינגטון, אותה שדרה מרכזית אשר לאורכה ממוקמות האנדרטאות של גיבורי העם האמריקאי כמו האנדרטה של יוליסס ס. גרנט, גבעת הקפיטול, אנדרטת וושינגטון (אובליסק השיש הענקי והאנדרטה לזכר לינקולן).
גם אם תבחרו שלא לקחת סיור מודרך תוכלו להסתדר שם בקלות היות ורוב האתרים נמצאים במקום מרוכז אחד, תוכלו ללכת ברגל או להשתמש בתחבורה הציבורית של העיר.
 
עונות מומלצות לטיול משפחתי הן מסוף אפריל ועד חודש אוקטובר, הטיול ברובו מתרחש בחוץ, בחורף קר וגשם מה שמקשה על טיול שכזה בעיקר עם יש אתכם ילדים.
מזג אוויר בוושינגטון, ארצות הברית
פרטים נוספים

מפה של וושינגטון, ארצות הברית:הוספת תגובה לגבי וושינגטון - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק