ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 אורלנדו
 ממלכת הקסם
 מרכז אפקוט
 עולם הים
 וושינגטון
 ניו יורק
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> ארצות הברית >> אורלנדו >> מרכז אפקוט

מרכז אפקוט

אורלנדו, ארצות הברית


Booking.com

מרכז אפקוט (Epcot) הוא פארק שעשועים יחיד במינו בעולם, אפקוט מוקדש לתרבויות השונות, הרבגוניות של בני האדם והישגים הטכנולוגים של האדם.
 
מסופר שוולט דיסני רצה להקים קהילה ניסיונית בה יתגוררו מספר אלפי אנשים בתוך עולם אידיאלי, מכאן השם Epcot :Experimental Prototype Community of Tomorrow, קהילה ניסיונית, אב טיפוסית של המחר. דיסני לא קיבל אישור לפתוח קהילה אז במקומה בנה פארק המוקדש למגוון התרבותי של האדם לקדמה ולטכנולוגיה.
 
הפארק נפתח בחודש אוקטובר שנת 1982 בעלות משוערת של 1.4 מיליארד דולר.
 
הפארק בנוי משני עולמות מרכזיים: עולם העתיד המוקדש לטכנולוגיה וגלריית העולם המציגה תרבויות שונות ומגוונות מכול העולם.
 
עולם העתיד מחולק לאתרים שונים שכול אחד מהם עוסק בנושא מסוים: עולם האנרגיה, עולם החיים, החלל, האדמה, הים, החדשנות והדמיון. כול אחד מאתרים אלו מציג את נושאו באמצעות פעילויות מגוונות, מתקנים משוכללים הכוללים: סימולאטורים, רכבות הרים, קולנוע תלת מימדי ביתן ה"חדשנות" המציג שכלולים והמצאות טכנולוגיות ועוד המון פעילויות נוספות.
 
האטרקציה הפופולארית ביותר היא ללא ספק "ספינת החלל ארץ", זוהי גיאוספרה (כיפה ענקית) בגובה 60 מטרים המציגה את התפתחות התקשורת התרבות האדם. המסע (שאורכו כ 13 דקות) יוצא מתקופת האבן דרך נקודות מפתח בהיסטוריה (המצאת הכתב, דפוס, רדיו ושאר אמצעי תקשורת ההמונים). הכיפה העצומה היא גם סמלו של פארק אפקוט.
 
גלריית העולם מורכבת מ 11  ביתנים גדולים המוקדשים לתרבויות שונות בעולם, כיום ניתן למצוא את הארצות הבאות: צרפת, יפן, ארה"ב, מקסיקו, מרוקו, איטליה, גרמניה, סין, נורווגיה, קנדה ובריטניה. כול ביתן מתוחזק על ידי אזרחי המדינות ומציע הצצה אל התרבות שלה, כול מבנה בנויה על פי הארכיטקטורה האופיינית לו, מלבד אותם מבנים תוכלו לאכול מאכלים אותנטיים ולצפות במופעים של אותה תרבות.
 
הפארק פתוח בכול ימות השנה משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה (בין 23:00 ל 1:00).
 
הפארק מציע לכול המבקרים שירותים הכוללים: מרכז מידע, ארוניות, עזרה ראשונה, הסעות מכול מקום בדיסניוורלד, כספומטים, חנות מזכרות, מסעדות וגישה נוחה לנכים (קיימת אפשרות להשכיר כסאות גלגלים וקלנועית חשמלית.

מזג אוויר באורלנדו, ארצות הברית
פרטים נוספים
כתובת : Bay Lake, FL 32830, United States
מה השעה באורלנדו ?  08:41

מפה של מרכז אפקוט, אורלנדו, ארצות הברית:הוספת תגובה לגבי מרכז אפקוט - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק