ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 אוסטרליה
 מלבורן
 סידני
 פרת
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> אוסטרליה

אוסטרליה


Booking.com

אוסטרליה נחשבת ליבשת הקטנה בעולם וכ- 40% משטח היבשת הוא מדבר או דיונות חול, בחלק הדרום מזרחי של היבשת יש אדמה מעובדת ובחלק הצפוני יערות גשם, סוואנה ומדבר ויש בו מזג אוויר טרופי.
ביבשת אוסטרליה יש מיני חיות מיוחדות ובניהם הברווזן, דוב הקואלה, אמו, קנגורו, כלב הדינגו ועוד, באוסטרליה גם קיימת שונית האלמוגים הגדולה בעולם והיא נקראת שונית המחסום הגדולה.
נופש באוסטרליה יכול להימשך גם שנה שלמה אם רוצים ליהנות מכולה, יש תיירים ששוכרים קרוואן ומטיילים ברחבי המדינה גם חודשים רבים, אטרקציות באוסטרליה לאורל טיול שכזה יכולות להיות מגוונות מחיי הטבע הקסומים, הקדמה והארכיטקטורה בערים והחופים המדהימים.
היבשת מחולקת לשישה מדינות ושני מחוזות, הטריטוריה הצפונית נמצאת בחלק המרכזי של החוף הצפוני, העיר דרווין היא בירת הטריטוריה ובה שורר מזג אוויר טרופי, הטמפרטורות באזור נוחות ברוב ימות השנה ובעונות הגשומות יותר האזור אף סובל מגשמי מונסון ומסופות ציקלון.
עוד אחת מטריטוריות אוסטרליה היא טריטוריית הבירה האוסטרלית ובה נמצאת עיר הבירה של אוסטרליה קנברה, סביב העיר יש שטחים חקלאיים גדולים בהם יש גידול כבשים, כרמים וגידול בקר לייצור של חלב, בטריטוריה גם נמצאים פארק לאומי נאמאדג'י ושמורת הטבע טידבינילה.
מדינת ניו סאות' וויילס נמצאת בדרום מזרח אסיה והיא נחשבת למדינה הותיקה ביותר ולמדינה בה ריכוז האוכלוסייה הוא הגדול ביותר, המדינה שוכנת לחוף הים הטסמני ובה העיר המפורסמת סידני.
קווינסלנד היא עוד מדינה בדרום אוסטרליה ובירתה היא בריסביין, בצפון קווינסלנד נמצא ים האלמוגים בו שרשרת איי אלמוגים ובניהם גם שונית המחסום הגדולה, בקווינסלנד שלושה פארקים לאומיים גדולים: פארק לאומי איי ויטסנדיי, פארק לאומי הר בוניה ופארק לאומי בקע קארנארוון.
טסמניה היא אי מול מדינת ויקטוריה והיא אחת מהמדינות של אוסטרליה גם כן, האי הוא הררי ובו מעיינות ויערות גדולים, המדינה ויקטוריה שמולה היא המדינה עם צפיפות האוכלוסין הגדולה באוסטרליה ובירתה היא מלבורן.
אוסטרליה הדרומית היא מדינה בעלת אתרים תיירותיים רבים והיא מציעה איים, אגמים ונהרות גדולים, אוסטרליה המערבית היא המדינה הגדולה במדינות אוסטרליה ובה בכל שנה מטיילים תיירים רבים מהעולם כולו, מרבית המדינה היא מדברית אך בצפונה יש יער גשם טרופי.
הילידים של אוסטרליה הם האבוריג'ינים אך כיום הם מהווים רק 2.2 אחוז מהאוכלוסייה, רוב תושבי אוסטרליה הם בריטים ואירים שהיגרו אליה בתקופת הבהלה לזהב, אוסטרליה היא ארץ שמש וים והתיירות בה פורחת משנה לשנה, בתי מלון באוסטרליה מציעים שילוב ייחודי של פינוק וחיי הטבע הקסומים שבה.
מזג אוויר במלבורן, אוסטרליה
פרטים נוספים

מפה של אוסטרליה:הוספת תגובה לגבי אוסטרליה - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק