ניווט לפי נושאים
 נופשים
 אוסטריה
 גראץ
 מלון Grand Hotel Wiesler
 מלון Mercure Graz Messe
 מלון Hotel Weitzer
 וינה
 זלצבורג
 אוסטרליה
 איטליה
 אנגליה
 ארצות הברית
 האיים הקנריים
 טורקיה
 יוון
 ישראל
 ספרד
 צכיה
 צרפת
 קפריסין
צור קשר
נופשים >> אוסטריה >> גראץ

גראץ

אוסטריה


Booking.com

העיר גראץ נמצאת בחלק הדרום מזרחי של אוסטריה והיא העיר השנייה בגודלה אחרי וינה,העיר נמצאת במרחק נסיעה של שעתיים וחצי מעיר הבירה וינה, ממש על גדות הנהר מורה.
 
העיר נקראת גם "עיר הסטודנטים" משום שיש בה ארבעה אוניברסיטאות ועוד שתי אוניברסיטאות למדעים, חלק גדול מהאוכלוסייה הם סטודנטים ובסך הכול העיר מונה כ-240.000 תושבים.
 
"בירת התרבות האירופאית" הוכרזה גראץ בשנת 2003 וזאת משום ש"העיר הישנה" של גראץ נחשבת לאחת מהערים שאותן שימרו בצורה יוצאת מן הכלל.
 
נופש בגראץ הוא הנופש האירופאי המושלם, העיר נמצאת באזור בו יש יערות עד, הנוף האירופאי הפשוט נמצא בכל עבר וסביב העיר יש גבעות רבות שגורמות לערפל מסתורי בכל ימות השנה.
 
אטרקציות בגראץ תמיד תכלולנה אמנות ועיצוב, אחד האתרים המודרניים שנבנו לאחרונה בגראץ הוא בניין ה"קונצהאוס", זה בית האומנות המודרנית של העיר, המבנה מרשים מבחינה ארכיטקטונית והוא עשוי כולו זכוכית כהה ומנורות וצורתו מעוגלת במעט.
 
מגדל השעון האזרחי ומגדל הפעמונים נחשבים לסמלה של העיר כבר שנים רבות והם אתרי חובה לתיירים שרוצים להתרשם מהארכיטקטורה של העיר.
 
בתוך נהר המורה נבנה בשנים האחרונות אי עשוי פלדה על ידי האדריכל ויטו אקונצ'י, האי נקרא "המוראינסל" ובו יש תיאטרון, שטח משחקים וקפיטריה.
 
בכל פינה בגראץ תוכלו למצוא פיסת היסטוריה, תכנון ועיצוב העיר נעשה ברובו על ידי אמנים ואדריכלים איטלקיים, הם הושפעו רבות מהרנסאנס ונתן לראות זאת ב"לאנדהאוס", אחד הבניינים המפורסמים בעיר.
בגראץ יש את אוסף הנשקים הגדול והמרשים בעולם שהחל עוד בשנת 1551 והוא נמצא במוזיאון ששמו "נשקיית המדינה" ויש בו 30.000 פריטים.
 
בכל קיץ נערכים בעיר פסטיבלים רבים מה שהופך את הנופש בגראץ למרתק ומעשיר מבחינה תרבותית בחודשים אלה, פסטיבל לה סטרדה וקלאסיקה בעיר, פסטיבל ג'אז זומר ועוד הם רק חלק מהם, הכניסה לפסטיבלים היא חינם.
 
יש הרבה בתי מלון בגראץ וכולם משלבים בתוכם את הסגנון העתיק והיוקרתי של העיר, יש מלונות ענק או מלונות בוטיק ובחודשי הקיץ רצוי להזמין חדר מראש בגלל התפוסה הרבה.
מזג אוויר בגראץ, אוסטריה
פרטים נוספים

מפה של גראץ, אוסטריה:הוספת תגובה לגבי גראץ - פורטל נופשים
שם  נושא 
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)תרגומים | תרגום משפטי | טיסות לניו יורק